Hannus Luure

Projektijuht

Telefon613 0610

Mobiiltelefon526 1431

E-posthannus@prpartner.ee

Hannus liitus PR Partneriga 2016. aastal. Ta on mitmete kommunikatsiooniprojektide õnnestumisse suure panuse andnud, juhtinud meediakampaaniaid, korraldanud üritusi, kirjutanud erinevates žanrites artikleid ning kõige selle kõrvalt hoidnud bürood toimivana.

TÖÖKOGEMUSI

Hannus on varem töötanud Eesti ühe suurima noorteorganisatsiooni, Eesti Väitlusseltsi kommunikatsioonijuhina. Seal töötas ta välja kommunikatsioonistrateegia ning omandas kogemusi meediasuhtluses.

Ajateenistuse läbis ta kaitseväe teavituskeskuses, kus tegeles videolugude produtseerimise ning Sõdurilehe toimetamisega. Ajateenistus teavituskeskuses andis talle kogemuse meediatöös kliendi huvide esiplaanile seadmises.

HARIDUS

Hannus alustas 2018. aastal ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistriõpinguid Tartu Ülikoolis, kus ta on varasemalt omandanud samal erialal bakalaureusekraadi. Hannust paelub kommunikatsiooni juures, kuidas sõnumitega saab luua organisatsioonidele väärtust ning seda sama lihtsasti kaotada.

MUUD HUVID

Vabal ajal naudib Hannus muusikat ning muusikažanritega kaasas käivaid subkultuure. Vaimu hoiab ta vormis väitluse, kirjanduse ning filmikunstiga.