Maarja Raevald

Projektijuht
(lapsehoolduspuhkusel)

Telefon613 0611

Mobiiltelefon5331 1493

E-postmaarja@prpartner.ee

Maarja on PR Partneris 2013. aastast. Tema missiooniks ettevõttes on bürootöö sujuv korraldamine ning konsultantide assisteerimine.

TÖÖKOGEMUSI

Maarja on praktika raames saanud proovida Elva Linnavalitsuse avalikkussuhete spetsialisti ametikohustusi. See kogemus aitas Maarjal mõista kohaliku omavalitsuse kommunikatsiooni juhtimise põhimõtteid ja näha lähemalt ühe institutsiooni sisekommunikatsiooni toimimist.

HARIDUS

Maarja on lõpetanud ajakirjanduse ja suhtekorralduse eriala Tartu Ülikoolis, spetsialiseerudes suhtekorraldusele. Oma bakalaureusetöös uuris Maarja lastele suunatud turunduskommunikatsiooni võtteid animafilmi sarjas Jänku-Juss. Maarja jätkab õpinguid kommunikatsioonijuhtimise magistriastmes Tartu Ülikoolis, spetsialiseerudes organisatsioonikommunikatsioonile.

MUUD HUVID

Maarja huvitub sellest, kuidas erinevad organisatsioonid kommunikatsiooni kaudu oma lugu jutustavad. Samuti pakuvad talle huvi organisatsioonide sotsiaalmeedia kasutamise praktikad. Vabal ajal hoiab Maarja vaimu erksana erialast kirjandust ja uurimusi lugedes. Ka on Maarja suur spordisõber – soojal ajal treenib värskes õhus, külmadel talveõhtutel võib teda aga spordisaalist leida.