Maia Burlaka

Strateegiline konsultant

Mobiiltelefon522 5400

E-postmaia@prpartner.ee

TÖÖKOGEMUSI

Maia on töötanud kommunikatsioonivaldkonnas üle 15 aasta, mille jooksul on ta teinud koostööd kümnete asutuste ja ettevõtetega. Ta alustas ajakirjanikuna ETV venekeelses Aktuaalses Kaameras. Pärast seda töötas ta siseministeeriumi avalike suhete osakonnas pressinõuniku ja hiljem avalike suhete osakonna juhataja ametikohal. Kommunikatsiooniagentuuris Hill&Knowlton Eesti oli Maia vanemkonsultant ja korporatiivkommunikatsiooni suuna juht, nõustades mitmeid avaliku sektori asutusi ning ettevõtteid peamiselt kommunikatsiooni strateegilise juhtimise ja kriisikommunikatsiooni küsimustes.

Enne tööle asumist suhtekorraldusfirmasse PR Partner juhtis Maia Eesti Energia erinevate valdkondade kommunikatsiooni, alustades jaeäri kommunikatsioonijuhi ametikohast ning liikudes edasi energiatootmise kommunikatsioonijuhi ja hiljem toetustegevuste juhi ametikohale.

HARIDUS

Maia lõpetas Tallinna Ülikooli ajakirjanduse erialal ning omandas samas ülikoolis magistrikraadi kommunikatsiooni erialal. Lisaks on Maia läbinud mitukümmend erialast koolitust tekstide koostamise, kommunikatsiooni strateegilise planeerimise, avaliku esinemise, meediaga suhtlemise, kriisikommunikatsiooni korraldamise ja kommunikatsiooniuuringute läbiviimise valdkonnas.

MUUD HUVID

Vaba aega pühendab Maia oma perele, terve vaimu säilitamiseks tegeleb ta tervisespordiga ning proovib kätt joonistamises.