Skip to content

Anna-Liisa Sootalu

Kommunikatsiooni projektijuht

Anna-Liisa kasutab kommunikatsiooni projektijuhi töös edukalt turunduse, inimeste tundmise ja pühendunud töötamise kombinatsiooni. Ta teab, et visadus viib sihile ning kõige kindlamalt viib selleni hästi juhitud projekt, milles kõik teavad oma osa ja teevad veidi enam, kui neilt oodatakse.

TÖÖKOGEMUSI
Anna-Liisa kommunikatsioonivaldkonna portfelli toetavad tema varasemad töökogemused, mis sisaldavad nii kinomehaaniku, rühmatreeneri, turundusassistendi kui ka audiitori oskusi.

HARIDUS
Anna-Liisa õpib Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistrantuuris. Ta on lõpetanud 2021. aastal Tallinna Ülikoolis inglise keele ja kultuuri eriala bakalaureuse kraadiga, tema kõrvalerialaks on inimeseõpetus. Lisaks on ta diplomeeritud nooremprojektijuht.

MUUD HUVID
Anna-Liisa huvitub psühholoogiast ja täiendab vaimse tervise alaseid teadmisi nii lugedes kui ka praktiseerides. Teda paeluvad krimifilmid, seriaalid ja dokumentaalid, milles on võimalik kuritegude lahendamisele kaasa elada. Anna-Liisa hindab kõrgelt tätoveerimiskunsti ja täiendab hoolikalt isiklikku kollektsiooni. Ta reisib võimalusel uutesse sihtpaikadesse ja kirjutab ilukirjanduslikke tekste.