Helena Haller

Helena Haller

Konsultant

+372 552 3207

helena@prpartner.ee

Helena panustab sellesse, et klientide eesmärgid saaksid edukalt täidetud. Tal on laiapõhjaline kogemus kultuurivaldkonnast, kust saadud teadmisi igapäevatöös kasutab. Teda paelub kommunikatsioonitöö juures ülesannete mitmekesisus ja võimalus viia ennast kurssi erinevate teemadega. Ta on veendunud, et lisaks sõna jõule on eduka kommunikatsiooni eelduseks kuulamisoskus, mis aitab mõista ja mõtestada inimeste vajadusi. Helena hindab kommunikatsiooni rolli oluliste teemade esile tõstmisel ja vääristamisel.

Töökogemusi

Helena juhib korraga mitut erinevat kultuuriprojekti, kirjutab artikleid ja paneb kokku väljaandeid, mille teemad ulatuvad juriidikast investeerimise ning inimeste heaoluni. Helena korraldab üritusi ja juhib nende kajastamist meedias. Ta on mitme organisatsiooni sisesuhtluse koordinaatoriks, kandes hoolt, et info liiguks ja plaanid sujuks.

Enne PR Partneri kollektiiviga liitumist töötas Helena kaheksa aastat Eesti Vabaõhumuuseumis, kus ta planeeris ja viis ellu muuseumi kommunikatsiooni- ja turundustegevusi, koordineeris meediasuhtlust, osales mitme põneva kommunikatsiooniprojekti vedamises ja panustas asutuse sisekommunikatsiooni. Tema käe all on valminud hulk infotrükiseid, sotsiaalmeedia sisu ning ärganud ellu uued veebilahendused. Koordinaatori tööst Vaal Galeriis on Helena kaasa võtnud kunstiarmastuse.

Haridus

Helena on lõpetanud 2011. aastal Tartu Ülikooli semiootika ja kultuuriteooria eriala bakalaureuse kraadiga ning omandanud majandusteaduse kõrvaleriala. 2014. aastast on tal Tartu Ülikooli semiootika ja kultuuriteooria magistrikraad. Lisaks on ta ennast täiendanud Lausanne´i Ülikoolis Šveitsis. 

Muud huvid

Helena hoiab silma peal Eesti muuseumidel, tema eriliseks huviobjektiks on  kaasaaegne kunst. Vabal ajal tunneb ta rõõmu heast kirjandusest ja looduses viibimisest. Samuti ei ütle ta kunagi ära võimalusest sõpradega mõni põnev väljasõit ette võtta.