Jaanika Palm

jaanika palm

Vanemkonsultant

+372 5563 5529

jaanika@prpartner.ee

Jaanika loominguline olemus on heas tasakaalus tema korrektsusega, mis aitab kõigega tähtajaks valmis jõuda. Läbikaalutud lahenduskäigud on tema viis tegutseda kiirelt muutuval ja turbulentsel kommunikatsioonimaastikul. Ta on oma professionaalsesse ellu võtnud kaasa teoloogilised teadmised, noorsootöö kogemused ja moemaailma vallatused ning kasutab neid oma tasakaalukal moel maailma paremaks tegemiseks.

Töökogemusi

Jaanika juhib PR Partneris meedia- ja kommunikatsiooniprojekte ning koordineerib meediatööd erinevate klientide ja meediakanalitega. Talle on osaks saanud mitmete väljaannete peatoimetamise vastutus. Jaanika juhib mitmeid sügavama sotsiaalse tähendusrikkusega strateegilise kommunikatsiooni projekte ning tema käsi on mängus mitmete erinevate kunsti- ja kultuuriprojektide kommunikatsioonis. Ta loob kommunikatsiooniplaane ja viib neid ellu, kirjutab pressiteateid ja artikleid, koostab uudiskirju ja esitlusmaterjale, korraldab pressisündmusi ning haldab sotsiaalmeedia kanaleid.

Jaanika on olnud võtmeisik paljude kriisikommunikatsiooni õppuste ettevalmistamisel. Kriisisimulatsioonide ettevalmistuses ja läbiviimises saavad kokku Jaanika stsenaristianne ning elulist usutavust loov detailitäpsus. Hinnates erinevate organisatsioonide riske, panustab Jaanika ka nende maandamiseks tehtavasse ennetustöösse ning aitab organisatsioone kriisikaartide ettevalmistusega.

Jaanika on hoidnud elusid Päästeameti juhtivspetsialistina tule- ja veeohutuse ennetustööd tehes. Enne kommunikatsiooni valdkonda tööle asumist tegeles Jaanika noorsootööga nii Eestis kui ka välismaal ning oli Eesti suurima noorteürituse Teeviit peakorraldaja.

Haridus

Jaanika on õppinud nii teoloogiat kui ka kommunikatsiooni. Magistrikraadi kommunikatsiooni alal kaitses ta 2016. aastal Tallinna Ülikoolis, spetsialiseerudes organisatsioonikommunikatsioonile ja suhtekorraldusele. Oma magistritöös uuris Jaanika koolide kriisikommunikatsiooni valmidust.

Muud huvid

Jaanika on huvitatud psühholoogiast ja selle rakendamisest kommunikatsioonis. Huviga jälgib ta ka poliitikas toimuvat. Parimaks lõõgastuseks peab ta ajalooliste isikute biograafiate lugemist ja pikki jalutuskäike oma taksikoera Bonoga.