Jaanika Palm

jaanika palm

Vanemkonsultant

+372 5563 5529

jaanika@prpartner.ee

Jaanika liitus PR Partneri meeskonnaga 2016. aasta sügisel pärast kommunikatsioonimagistri kraadi kaitsmist Tallinna Ülikoolis. Jaanika juhib PR Partneris meedia- ja kommunikatsiooniprojekte ning koordineerib meediatööd erinevate klientide ja meediakanalitega.

Töökogemusi

Jaanikal on mitmekülgsed kogemused avaliku sektori kommunikatsiooni juhtimisel. Ta on loonud kommunikatsiooniplaane, kirjutanud pressiteateid ja artikleid, koostanud uudiskirju ja esitlusmaterjale, korraldanud pressisündmusi, hallanud sotsiaalmeedia kanaleid.

Eesti suurima noorteürituse Teeviit peakorraldajana omandas Jaanika teadmised ka üritusturundusest. Päästeameti ennetustöö juhtivspetsialistina käis Jaanika nii tule- kui ka veeohutusest rääkimas väga erinevatele sihtrühmadele, saades selle töö käigus ka korraliku meediakarastuse.

Enne kommunikatsiooni valdkonda tööle asumist tegutses Jaanika pikka aega noorsootöö valdkonnas nii Eestis kui ka välismaal ning see valdkond on talle endiselt hingelähedane. Vabatahtlikuna täidab ta erinoorsootöö ühingus Noor juhatuse liikme kohustusi ning osaleb projektide planeerimises ja elluviimises. Lisaks on ta vabatahtlikuna panustanud oma kommunikatsioonialaste teadmistega ERKI Moeshow õnnestumisse.

Haridus

Jaanika on õppinud nii teoloogiat kui ka kommunikatsiooni. Magistrikraadi kommunikatsiooni alal kaitses ta 2016. aastal Tallinna Ülikoolis, spetsialiseerudes organisatsioonikommunikatsioonile ja suhtekorraldusele. Oma magistritöös uuris Jaanika koolide kriisikommunikatsiooni valmidust.

Muud huvid

Jaanika on huvitatud psühholoogiast ja selle rakendamisest kommunikatsioonis. Huviga jälgib ta ka poliitikas toimuvat. Parimaks lõõgastuseks peab ta ajalooliste isikute biograafiate lugemist ja pikki jalutuskäike oma taksikoera Bonoga.