Karoli Noor

Karoli Noor

Vanemkonsultant

+372 5905 7425

karoli@prpartner.ee

Karoli tunneb hästi sotsiaalmeedia kiirelt arenevat maailma, sealseid võimalusi ja mängureegleid. Ta osutab praktilist abi nii sotsiaalmeedia strateegilise kui ka praktilise poolega. Tema südameasjaks on maailma muutmine kommunikatsiooni kaudu. Tema loodud ja ellu viidud kommunikatsioonistrateegiad tõstavad eesmärgistatuse kõrval esile kliendi väärtused.

Töökogemusi

Karoli on loonud meedia- ja sotsiaalmeediastrateegiaid ning tegelenud ristmeediakampaaniate elluviimisega. Tema nõustada on igapäevaselt mitmeid organisatsioone nende sise- ja avaliku kommunikatsiooni lahendustes. Karoli on toetanud Tartu Ülikooli teadlasi teaduskommunikatsioonis ja olnud tudengiliikumise Ole Rohkem eestvedaja. See on andnud Karolile laiapõhjalise kogemuse projektide juhtimises, ürituste korraldamises ja meeskonnatöös.

Haridus

Karoli omandas bakalaureusekraadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, kus spetsialiseerus juhtimisele ja turundusele. Huvi turunduskommunikatsiooni ja kommunikatsiooni psühholoogilise mõju vastu viisid ta kommunikatsioonijuhtimise magistrantuuri, mille ta 2019. aastal lõpetas.

Muud huvid

Karoli maailmaparandusliku meelelaadi juures pakuvad talle elavat huvi enesearengu teemad. Vabal ajal naudib Karoli reisimist ning jooksu- ja matkaradadel kulgemist.