Karoli Noor

Karoli Noor

Projektijuht

+372 59057425

karoli@prpartner.ee

Karoli südameasjaks on maailma muutmine kommunikatsiooni kaudu. Ta aitab luua ja ellu viia kommunikatsioonistrateegiaid, mis toetavad organisatsioonide eesmärke ja lähtuvad kliendi väärtustest.

Karoli tunneb hästi sotsiaalmeedia kiirelt arenevat maailma, sealseid võimalusi ja mängureegleid. Ta osutab praktilist abi nii sotsiaalmeedia strateegilise kui ka praktilise poolega.

Töökogemusi

Karoli liitus PR Partneri meeskonnaga 2019. aasta sügisel. Enne seda on ta aidanud luua Eesti suurima kaubandusettevõtte sotsiaalmeediastrateegiat, toetanud Tartu Ülikooli teadlasi nende teadustöö levitamisel ja olnud tudengiliikumise Ole Rohkem eestvedaja. See on andnud Karolile laiapõhjalise kogemuse projektide juhtimises, ürituste korraldamises ja meeskonnatöös. Samuti ei jää Karoli hätta raamatupidamises ega tulemuste mõõtmises.

Haridus

Karoli omandas bakalaureusekraadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, kus spetsialiseerus juhtimisele ja turundusele. Huvi turunduskommunikatsiooni ja kommunikatsiooni psühholoogilise mõju vastu viisid ta magistris õppima kommunikatsioonijuhtimise magistrantuuri, mille lõpetas 2019. aastal.  

Muud huvid

Karoli maailmaparandusliku meelelaadi kõrval pakuvad talle elavat huvi enesearengu teemad. Vabal ajal naudib Karoli reisimist ning jooksu- ja matkaradadel kulgemist. Osa vaba ajast pühendab ta jätkuvalt noorte- ja tudengiorganisatsioonide arengu toetamisele.