Marit Valge

Marit Valge

Projektijuht

+372 5664 5598

marit@prpartner.ee

Marit nõustab PR Partneris strateegiate koostamist, viib läbi intervjuusid, kirjutab artikleid ning korraldab klientide meediatööd. Ta oskab keerulisest tekstist tuumaka kirjatüki vormida, luues selgust ja pannes klientide sõnumid sihtgruppe kõnetama. Marit hindab strateegilist mõtlemist ning läbimõeldud tegutsemist, et saavutada soovitud eesmärgid. Tema põhjalik teadmiste pagas avaliku sektori toimimisest ning poliitikate kujundamisest aitab tervikpilti näha.

Töökogemusi

Maritil on pikaajaline ja mitmekesine töökogemus kommunikatsioonist avalikus sektoris ning vabaühendustes. Marit on korraldanud avalikke suhteid nii maakondlikul kui ka rahvusvahelisel tasandil ning viinud ellu Haridus- ja Teadusministeeriumi kommunikatsiooni. Enne PR Partneriga liitumist juhtis ta kommunikatsioonitööd Kutsekojas. Marit on aidanud kaasa Eestist välja kasvanud üleilmse maailmakoristuspäeva liikumise teavitustegevusele ning juhtinud kohalike TEDx-konverentside kommunikatsiooni.

Haridus

Marit on lõpetanud haldusjuhtimise eriala Tallinna Tehnikaülikoolis ja õppinud külalisüliõpilasena Tartu Ülikoolis avalikkussuhteid. Elukestva õppe egiidi all on ta lõpetanud graafilise disaini õpingud ning täiendab end Tartu Ülikooli teenuste disaini juhtimise magistrantuuris.

Muud huvid

Marit hoiab kätt ühiskonnaelu pulsil, jälgides tähelepanelikult poliitikas toimuvat. Vabal ajal naudib kultuuri või sõidab jalgrattaga. Jalgrattasõitu armastab ta lausa niipalju, et korraldab sõpradele aina populaarsemaks muutuvaid suviseid rattamatku erinevatel saartel.