Tiina Nõmm

tiina nõmm

Kommunikatsiooni projektijuht

+372 533 233 61

tiina@prpartner.ee

Tiina roll projektijuhina on toetada PR Partneri konsultante nende töös klientidega. Tema jaoks on oluline, et töö tulemus aitab luua positiivseid muutusi nii inimeste mõtteviisis kui ka ühiskonnas laiemalt.   

Töökogemusi

Avaliku sektori organisatsioonides töötades õppis Tiina kommunikatsioonitöö mitmekesisust, sh vastutas organisatsiooni sisekommunikatsiooni eest. Tiina käe all on õitsele löönud erinevad sotsiaalmeedia kanalid ning tal on loonud mitmesugust audiovisuaalset sisu. Tiinal on kogemused noortele suunatud kommunikatsioonistrateegiate väljatöötamises ning tema tehtud kommunikatsiooniplaanid arvestavad erinevate sihtrühmade kõnetamise vajadusega. Tööülesannetest paelub teda enim võimalus kliendi lugusid jutustada.

Haridus

Tiina omandas 2018. aastal bakalaureusekraadi Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal. Kuna tema jaoks on oluline enda pidev arendamine, omandab ta parajasti teadmisi samal erialal magistrantuuris.

Muud huvid

Tiina veedab oma vaba aega sageli ajalookirjanduse seltsis ja talle meeldib katsetada uusi ägedaid sisekujundustrende. Vaba aega veedab sõpradega värskes õhus, teatris ja tenniseväljakul.