Kommunikatsiooni projektijuht, tule tööle!

Töö kommunikatsioonibüroos tähendab kiiret kohanemist – hommikul on vaja kirjutada arvamuslugusid elektriseadmetest, lõunal korraldada konverentsi ja enne tööpäeva lõppu järgmiseks hommikuks veel pressiteade valmis kirjutada.

Selles töös on vaja kiiret taipu ja pealehakkamist. Kui sul need on ning mõte põnevast ja vahel isegi maailmamuutvast kommunikatsioonitööst sul silma särama paneb, kandideeri meile tööle.

Töö sisu:

Töö sisu kujuneb vastavalt sinu teadmistele, oskustele ja huvidele. Meie juures on võimalik tegeleda näiteks ajakirjade väljaandmise, sotsiaalmeedia haldamise, strateegiate koostamise, erinevate tekstide kirjutamise ja koolituste ettevalmistamisega. Pakume kõiki kommunikatsiooniteenuseid ja projektijuht saab võimaluse mitmesuguseid projekte eest vedada.  Kõigis töödes toetab projektijuhti konsultantide meeskond.

Ootused uuele kolleegile:

Olemasolev kogemuste pagas ei pea olema suur, küll aga ootame, et värskel kolleegil oleks lõpetatud või lõpetamisjärgus kõrgharidus (kommunikatsiooni, filoloogia, semiootika, majanduse või seotud valdkonnas).

Oluline on, et oskaksid kõrgtasemel eesti keelt ja naudiksid kirjutamist. Samuti on meil mitmeid rahvusvahelisi kliente ja partnereid, kellega suhtlemiseks on vaja inglise keele oskust.

Projektijuhina pead juhtima mitut kommunikatsiooniprojekti, mille haldamiseks vajad süsteemsust, iseseisvust ja otsusekindlust.

Enamik oskusi on omandatavad ja kolleegidelt õpitavad, kuid selleks pead olema ise valmis õppima ja arenema ning olema orienteeritud võimalustele.

PR Partnerist:

PR Partneris võetakse tööd tõsiselt, iseennast mitte nii väga. Mõnikord venivad tööpäevad pikaks, puhkused aga veel pikemaks. Usume paindlikkusse ja lojaalsusesse. Huumorisse ja teadmistesse. Sellesse, et klient peab alati hoitud olema ja oma meeskond end hästi tundma. Me oleme meeskond, kes armastab ühiselt saavutada, lastes seejuures kliendil särada.

Kandideerimiseks:

Saada oma CV ja motivatsioonikiri büroo juhatajale Ilona Leivale aadressil Ilona@prpartner.ee. Palun lisa motivatsioonikirja ka oodatav palganumber ja tööle asumise aeg, et teaksime su ootustega arvestada. Lõplik palk kujuneb kandideerimisprotsessi käigus vastavalt sinu oskustele ja teadmistele.