TULE TÖÖLE!

Strateegilise kommunikatsiooni büroo PR Partner ootab oma meeskonda kolleegi, kes usub, et kommunikatsioon on võimalus muuta maailma.

Sa leiad lahendused olulise tähtsusega küsimustes. Sa tead, et lahendusel on nii sotsiaalne, majanduslik kui ka juriidiline külg. Sinu arvates ei ole kommunikatsioon pelgalt abivahend, millega korrigeerida jama, vaid võimalus saavutada edu ja probleeme ennetada. Tegelikult Sa tead, mida teha siis, kui on jama – ja  PR Partneri kolleegidel on jagada Sulle kõige ägedamaid kriisikommunikatsiooni alaseid teadmisi ja kogemusi.

Sa väljendad end nõtkelt ja ladusalt, loodetavasti mitmes keeles. Sul jagub nii loovat mõtlemist kui ka iseseisva töö oskust. Sa hindad koostööd ülemaks konkurentsist, kuid ei löö kartma ühegi väljakutse ees. Sul on tiivad ja need kannavad. Professionaalsus, lojaalsus ja pühendumus ei ole Sinu jaoks sõnakõlks, vaid päris väärtused.

Sulle meeldib tulemuste saavutamine ja oled tõsiseks väljakutseks valmis. Saada oma CV, motivatsioonikiri või -video ja palgasoov Ilonale ilona@prpartner.ee.  

Töötame oma ala juhtivate ettevõtete, organisatsioonide ja inimeste heaks. Rajame nii klientide kui ka töötajatega pikaajalisi suhteid ja toetame meeskonnaliikmeid nii karjääris kui ka tööalases arengus.