Skip to content

tule meile tööle!

Communication project manager, come to work for us!

Kui sind iseloomustab pealehakkamine ning mõte põnevast ja vahel isegi maailmamuutvast kommunikatsioonitööstsul silma särama paneb, kandideeri meile tööle. Meil on põnevad kliendid, kellega koostöö avardab silmaringi ja annab sageli võimalusi maailma parandamiseks.

Töö sisaldab mitmesuguste tekstide kirjutamist, sotsiaalmeedia ja kodulehtede haldamist, kommunikatsiooni planeerimist, koolituste ettevalmistamist jmt. Kõigis töödes toetab projektijuhti konsultantide meeskond.

Oluline on, et oskaksid kõrgtasemel eesti keelt ja naudiksid kirjutamist. Kuna kuulume ainsa Eesti kommunikatsioonibüroona üleilmsesse PR Boutiques International võrgustikku ning teenindame ka mitmeid rahvusvahelisi kliente, on oluline ka inglise keele oskus.

Ootame, et värskel kolleegil oleks lõpetatud kõrgharidus (kommunikatsiooni, filoloogia, semiootika, majanduse või muus seotud valdkonnas) ja valmisolek täiskohaga töötamiseks.

Töö kommunikatsioonibüroos tähendab kiiret kohanemist. Mitme kommunikatsiooni-projekti haldamiseks vajad süsteemsust ja tehnilist taipu. Enamik oskusi on omandatavad, kuid selleks pead olema ise valmis õppima ja arenemaning olema orienteeritud võimalustele.

PR Partneris võetakse tööd tõsiselt, iseennast mitte nii väga. Oleme meeskond, kes armastab ühiselt saavutada, lastes seejuures kliendil särada. Usume paindlikkusse ja lojaalsusesse, huumorisse ja teadmistesse. Peame väga oluliseks, et oma meeskond oleks hoitud ja toetatud nii nõu kui ka jõuga. Enda hoidmiseks pakume spordikompensatsiooni ja toetame prillide soetamist. Töösõite saab teha tööautoga.

Tööd teeme enamasti kontoris, mis asub vanalinna veerel ja pakub mõnusat sümbioosi miljööväärtuslikkusest ja tänapäevasest mugavusest. Meeskonnaüritused on meid viinud ja viivad edaspidigi näiteks maalima, matkama ja maitseelamusi nautima.

Lisaküsimuste korral helista Ilona Leivale numbril 516 5654.

Ootame sind kandideerima. Selleks saada hiljemalt 28. septembriks CV ja motivatsioonikiri aadressil ilona@prpartner.ee. Palun lisa motivatsioonikirja ka oodatav palganumber ja tööle asumise aeg, et teaksime su ootustega arvestada.