Ester Riispapp

Vanemkonsultant

Mobiiltelefon529 9347

E-postester@prpartner.ee

Ester on koostanud kommunikatsioonistrateegiad ja plaane, osutanud praktilist suhtekorraldusabi kommunikatsioonistrateegiate ja -plaanide elluviimisel ning viinud läbi meediakampaaniaid äriühingute turunduseesmärkide toetuseks. Ta on korraldanud erinevate kunstiprojektide kommunikatsiooni ning viinud läbi lisaks pressiüritustele mitmesuguseid üritusi konverentsidest konkursside ja näitusteni. Ester on kirjutanud arvamusartikleid, esitlusi, pressiteateid ning muid erinevas formaadis tekste.

TÖÖKOGEMUSI

Ester on PR Partneri meeskonnas alates 2008. aastast. Ester on varem töötanud inglisekeelses ajalehes The Baltic Times ning olnud praktikal ajalehes Äripäev. Estri kogemused giidina Tšehhimaal on teda paljude inimeste ja olukordadega kokku viinud ning kinnistanud teadmise, et tegelik elu oma mitmekesisusega nõuab hoolikale ettevalmistusele lisaks külma närvi ja tugevat annust loomingulisust.

HARIDUS

Ester on lõpetanud 2008. aastal Tallinna Ülikooli eesti filoloogia eriala bakalaureuse kraadiga ning 2015. aastal samas cum laude kommunikatsiooni eriala magistriõppe.

MUUD HUVID

Vabal ajal avastab Ester meelsasti uusi kohti nii kodumaal kui ka mujal maailmas.