Skip to content

Ester Riispapp

Strateegiline konsultant

+372 529 9347
ester@prpartner.ee

Ester nõustab ettevõtteid ja organisatsioone kommunikatsiooni strateegilise juhtimise ja turunduskommunikatsiooni küsimustes. Estri peamine ülesanne on kliendi eesmärke toetavate kommunikatsioonistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine ning elluviimine. Ta osutab praktilist suhtekorraldusabi ning pakub oma ettenägelikkuse ja läbimõeldusega kindlat tuge kõigile, kes soovivad mõne kõrgetasemelise ürituse vilju noppida.

Ester hindab kõrgelt kommunikatsioonitöö vaheldusrikkust ning võimalust selle kaudu süvitsi eriilmeliste valdkondadega tutvuda. Samuti peab ta lugu erialasest väljakutsest leida inforohkel ajastul eristumisvõimalusi, silma paista ning jõuda kliendi jaoks prioriteetsete rühmadeni.

TÖÖKOGEMUSI

Ester on oma PR Partneri karjääri jooksul olnud paljude klientide pikaajalise edu saladus – tema järjekindel organisatsiooni väärtusi kandev kommunikatsioonitöö tugineb tegelikel saavutustel ja nende oskuslikul esitlemisel. Ester on hinnatud esineja, kes nii kodu- kui välismaiste auditooriumite ees kommunikatsiooni mõtestab. Kriisidesse sattumist on kergem ära hoida kui neid lahendada ja hästi läbimõeldud kriisikommunikatsiooni süsteem on tugeva kriise ära hoidva mõjuga. Ester on kindel partner, kellega ennetustööd teha, samuti asendamatu partner, kui olukord nõuab külma närvi ja tugevat annust loomingulisust.

HARIDUS

Ester on lõpetanud 2008. aastal Tallinna Ülikooli eesti filoloogia eriala bakalaureuse kraadiga ning 2015. aastal samas cum laude kommunikatsiooni eriala magistriõppe.

MUUD HUVID

Estrile pakuvad huvi ühiskondlikud protsessid ning info levik kanalite killustatuse ajastul. Vabal ajal naudib Ester kinokunsti, kirjandust ning reisimist, tihti võib teda leida ka aitamas sõpru kodustes remonditöödes.