Skip to content

Helena Haller

Konsultant

+372 552 3207

helena@prpartner.ee

 

Helena laiapõhjalised teadmised ja kogemused kultuurivaldkonnast teevad temast eduka konsultandi kõrval ka huvitava vestluspartneri. Kommunikatsioonis paelub teda ülesannete mitmekesisus ja võimalus viia ennast põhjalikult kurssi väga erinevate teemadega. Ta on veendunud, et lisaks sõna jõule on eduka kommunikatsiooni eelduseks kuulamisoskus, mis aitab mõista ja mõtestada inimeste vajadusi. Helena hindab kommunikatsiooni rolli oluliste teemade esile tõstmisel ja vääristamisel ning panustab sellesse, et varjul olnud valdkonnad saaks esile toodud ja klientide eesmärgid edukalt täidetud.

TÖÖKOGEMUSI
Helena juhib korraga mitut erinevat kultuuriprojekti, kirjutab artikleid ja paneb kokku väljaandeid, mille teemad ulatuvad juriidikast investeerimise ning inimeste heaoluni. Helena korraldab üritusi ja juhib nende kajastamist meedias. Ta on mitme organisatsiooni sisesuhtluse koordinaatoriks, kandes hoolt, et info liiguks ja plaanid sujuks.

Helena on juhtinud Eesti Vabaõhumuuseumi kommunikatsiooni ja turundust. Tema käe all on valminud hulk infotrükiseid, sotsiaalmeedia sisu ning ärganud ellu uued veebilahendused. Vaal Galeriis töötamise ajast on Helena kaasa võtnud kunstiarmastuse.

HARIDUS
Helena on lõpetanud 2011. aastal Tartu Ülikooli semiootika ja kultuuriteooria eriala bakalaureuse kraadiga ning omandanud majandusteaduse kõrvaleriala. 2014. aastast on tal Tartu Ülikooli semiootika ja kultuuriteooria magistrikraad. Lisaks on ta ennast täiendanud Lausanne´i Ülikoolis Šveitsis.

MUUD HUVID
Helena elab kaasa Eesti muuseumide käekäigule, eriti huvitab teda kaasaaegne kunst. Vabal ajal tunneb ta rõõmu heast kirjandusest ja looduses viibimisest. Samuti ei ütle ta kunagi ära võimalusest sõpradega mõni põnev väljasõit ette võtta.