Skip to content

Ilona Leib

Juhataja, strateegiline konsultant

+372 516 5654
ilona@prpartner.ee

Ilona on strateeg, keda kutsutakse ettevõtetele ja organisatsioonidele uut hingamist andma, strateegiaid looma ning kommunikatsioonitegevuses selgeid sihte seadma, kuid ka kriise lahendama.

Tema populaarsed koolitused ja treeningud aitavad mõtteid korrastada, häälestavad organisatsiooni ühte jalga käima ja kommunikatsiooni ohjad enda kätte haarama. Tema koolitusteemad ulatuvad strateegilisest kommunikatsioonist, meediasuhete, muutuste kommunikatsiooni ja meediatreeninguteni. Tema kriisikommunikatsiooni koolitused aitavad mõtestada seda rolli nii avalike suhete, elutähtsa teenuse osutajate, riigi- ja omavalitsusjuhtide kui ka ettevõtete juhtkondade jaoks.

TÖÖKOGEMUSI

Ilona nõustab ettevõtteid ja organisatsioone sihtide seadmisel, olles mitmete tippjuhtide ja kommunikatsioonijuhtide strateegiline mõttepartner. Tema tugev saavutusvajadus aitab strateegiatel tööplaanideks saada ja kavandatul realiseeruda. Ilona on olnud võtmenõustajaks nii äriliste kui ka organisatsiooniliste muutuste juhtimisel ja kriiside lahendamisel.

Ilona kogemuste pagasis on rohkelt näiteid, mille kaudu õppida õigetel ja valedel lahendustel vahet tegema.

Ilona on üks Eesti riikliku kriisikommunikatsiooni süsteemi loojatest ja siseministeeriumi 2003. aastal välja antud kriisikommunikatsiooni käsiraamatu koostajatest. Tal on riikliku kriisireguleerimise meeskonna meediagrupi juhtimise kogemus.

Aastatel 2007–2017 on ta olnud Tartu Ülikooli kriisikommunikatsiooni lektor ja juhtinud siseministeeriumi avalikke suhteid 1999–2004.

HARIDUS

Ilona on lõpetanud 2003. aastal Tartu Ülikooli bakalaureuse kraadiga ajakirjanduse erialal ning õppinud samas magistriõppes avalikkussuhete ja teabekorralduse erialal.

MUUD HUVID

Ta on Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsi liige ning Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse Seltsi liige.