Skip to content

Marin Soomets

Kommunikatsiooni projektijuht

+372 5656 8521

marin@prpartner.ee

Nõtke keeletaju ja vilunud sõnaseadmisega filoloog, kelle lai tegutsemisampluaa on temast teinud väärt asjatundja paljudel aladel pangandusest tervishoiuni.

TÖÖKOGEMUSI

Marin viib ellu kommunikatsiooniplaane ja toetab kliente igapäevaselt kommunikatsioonis. Marin oskab läbi kirjasõna jutustada südantliigutavaid lugusid. Tema lemmikteemad on tervishoid, aiandus, puhas toit ja liikumine.

Marin paneb kokku tervishoiuajakirja ja naudib tekstide kirjutamist ja toimetamist, olgu selleks artikkel ajalehes või ajakirjas, arvamuslugu või intervjuu. Tekstide juures peab ta oluliseks mõtteselgust, lihtsust ja sihtrühmaga arvestamist. Lisaks toetab Marin kliente meediasuhtluses ning sotsiaalmeediakanalite ja kodulehe haldamisel. Tema vastutada on ka hästi toimivad partnersuhted.

Enne PR Partneri kollektiiviga liitumist töötas Marin pikalt Swedbankis erinevatel ametitel nõustamiskeskusest partnersuheteni. Tema käe all on valminud infokirjad ning uued lahendused äpis ja veebis.

HARIDUS
Marin on lõpetanud 2011. aastal Tallinna Ülikoolis eesti filoloogia eriala bakalaureuse kraadiga ning omandanud keeletoimetaja kõrvaleriala. 2014. aastal omandas ta haridusteaduse magistrikraadi.

MUUD HUVID
Marin hoiab kolleege ja on abivalmis. Ta panustab kõigesse, mis nõuab organiseerimist nii kontoris kui ka kogukonnas. Marin on väärt mõttepartner ja eestvedaja, et soovid saaks teoks tehtud.
Ta peab lugu puhtast toidust ja naudib lilleilu, askeldades aias. Reisides valib Marin soojemaid sihtkohti, kuid on ka suur nelja aastaaja nautija, kes näeb ilu ja kirkaid värve isegi sombuses sügises.