Skip to content

Raigo Jahu

Strateegiline konsultant

+372 527 6121

raigo@prpartner.ee

Raigo on suure lugemusega erudeeritud mõttepartner, kes tahab ja suudab plaanid ka teoks teha. Raigo kurseerib edukalt strateegilise kommunikatsiooni, juhtimise, poliitika ja meedia omavahelistel ühendusteedel. Ta on eesmärgistatud tegutseja, kelle teadmised, kogemused ja tutvused toetavad ka ootamatute lahendusteede leidmisel. Tema ühiskondlike ja poliitiliste protsesside kulgemise prognoose oodatakse ja nende järgi seatakse sammu. Suurimaks väljakutseks kommunikatsioonis on tema jaoks lugude jutustamine nii, et publik loole ja lahendusele kaasa elada tahab.

TÖÖKOGEMUSI

Raigo on juhtinud oluliste õiguslike protsesside kommunikatsiooni ja toetab igapäevaselt nii ettevõtteid kui ka vabaühendusi nende strateegiliste eesmärkide saavutamisel. Enne PR Partneri meeskonnaga liitumist on ta tegelenud poliitilise kommunikatsiooniga Sotsiaaldemokraatliku erakonna meeskonnas valimiskoordinaatori, nõuniku, kommunikatsioonispetsialisti ja sisekommunikatsiooni juhina. Raigo kogemused Riigikogus, linnavolikogus ja vallavolikogus annavad talle tugeva teadmise, kuidas asjad nii juriidiliselt kui ka praktiliselt toimivad. Kommunikatsiooniharidusele eelnev majandusteaduse kraad koos pangatöö kogemusega tasakaalustab Raigo lennukat poolt.

HARIDUS
Raigo kaitses 2018. aastal magistrikraadi strateegilises korporatiivses kommunikatsioonis Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis. Bakalaureusekraad on tal aga Tartu Ülikooli majandusteaduse rahanduse ja arvestuse erialalt 2010. aastast.

MUUD HUVID
Raigot võib leida nii sõbrale üllatuspidu korraldamast kui ka laastukatust parandamast. Puhkuse ajal räägib ta peamiselt võru ja seto keeles ning võib vabalt vikatiga heina niita. Tema ajaloo huvi kajastub nii tema raamaturiiulitel, dokumentalistika logis kui põnevates retkedes, millest ka sõbrad osa saavad.