Raigo Jahu

Raigo Jahu

Strateegiline konsultant

+372 527 6121

raigo@prpartner.ee

Raigo kurseerib edukalt strateegilise kommunikatsiooni, juhtimise, poliitika ja meedia omavahelistel ühendusteedel. Ta on eesmärgistatud tegutseja, kelle teadmised, kogemused ja tutvused toetavad ka ootamatute lahendusteede leidmisel. Raigo strateegilise kommunikatsiooni valdkonna eelsed kogemused Riigikogus, linnavolikogus ja vallavolikogus annavad talle tugeva teadmise, kuidas asjad nii juriidiliselt kui ka praktiliselt toimivad. Kommunikatsiooniharidusele eelnev majandusteaduse kraad tasakaalustab oma ratsionaalsusega Raigo lennukat poolt. Raigo on suure lugemusega erudeeritud mõttepartner, kes tahab ja suudab plaanid ka teoks teha.

Töökogemusi

Raigo on juhtinud oluliste õiguslike protsesside kommunikatsiooni ja toetab igapäevaselt nii ettevõtteid kui ka vabaühendusi nende strateegiliste eesmärkide saavutamisel. Tema ühiskondlike ja poliitiliste protsesside kulgemise prognoose oodatakse ja nende järgi seatakse sammu. Enne PR Partneri meeskonnaga liitumist 2017. aastal tegeles Raigo kaheksa aastat poliitilise kommunikatsiooniga Sotsiaaldemokraatliku erakonna meeskonnas, töötades valimiskoordinaatori, nõuniku, kommunikatsioonispetsialisti ja sisekommunikatsiooni juhina. Suurimaks väljakutseks kommunikatsioonis on tema jaoks lugude jutustamine nii, et publik loole ja lahendusele kaasa elada tahab.

Haridus

Raigo kaitses 2018. aastal magistrikraadi strateegilises korporatiivses kommunikatsioonis Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis. Bakalaureusekraadi kaitses ta Tartu Ülikooli majandusteaduse erialal 2010. aastal, spetsialiseerudes rahanduse ja arvestuse valdkonnale.

Muud huvid

Raigo huvitub ajaloost, teda võib leida nii sõbrale üllatuspidu korraldamas kui ka abis laastukatust parandamas. Puhkuse ajal räägib ta peamiselt võru ja seto keeles ning võib vabalt vikatiga heina niita.