Raigo Jahu

Raigo Jahu

Vanemkonsultant

+372 527 6121

raigo@prpartner.ee

Töökogemusi

Raigo tegi valiku kommunikatsioonile pühenduda pärast seda, kui tema tööd ja tegemised üha enam kommunikatsiooni strateegilist planeerimist nõudma hakkasid. Enne PR Partneri meeskonnaga liitumist tegeles Raigo kaheksa aasta jooksul poliitilise kommunikatsiooniga Sotsiaaldemokraatliku erakonna meeskonnas, töötades valimiskoordinaatori, nõuniku, kommunikatsioonispetsialisti ja sisekommunikatsiooni juhina. Raigo on töötanud ka Tartu linnavolikogu nõunikuna ning pidanud mittetulundusühingus raamatupidaja ametit. Suurimaks väljakutseks kommunikatsioonis on tema jaoks lugude jutustamine nii, et publik loole ja lahendusele kaasa elada tahab.

Haridus

Raigo on lõpetanud 2018. aastal Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi magistriõpingud kommunikatsiooni eriala, keskendudes strateegilisele korporatiivsele kommunikatsioonile. Raigo lõpetas 2010. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduse erialal, spetsialiseerudes rahanduse ja arvestuse valdkonnale.

Muud huvid

Raigo on ajaloohuviline, kelle lektüüri kuuluvad jutustused erinevate ajastute eluolu ja isikute kohta, samuti jälgib ta huviga Eesti poliitikas toimuvat. Raigo on panustanud aktiivselt noorteorganisatsioonide tegevusse. Ta on Eesti Noorteühenduste Liidu vilistlasliige ning pälvinud Tartu Noortevolikogu auliikme staatuse.